Választott bolt

Segítség és kapcsolat

Gyakran ismételt kérdések

Przeglądaj nasze produkty online i zamów maksymalnie trzy sztuki do odbioru w wybranym sklepie CCC. Rezerwacja jest darmowa i obowiązuje do końca następnego dnia, w którym prowadzona jest sprzedaż. O możliwości odbioru poinformujemy Cię e-mailem i SMS-em nawet w ciągu godziny. 

W sklepie wystarczy podać numer swojego zamówienia. Następnie produkty możesz obejrzeć, zmierzyć i zdecydować, które kupisz - płacisz dopiero przy kasie.

Jeśli posiadasz kartę Klubu CCC, a w dniu odbioru zamówienia obowiązuje rabat - zostanie naliczony przy płatności.

Zwrot lub wymiana towaru pełnowartościowego (dotyczy wyłącznie obuwia oraz torebek) może nastąpić w ciągu 7 dni kalendarzowych, liczonych od następnego dnia po zakupie. Zwracany towar powinien być dostarczony w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu do dowolnego sklepu CCC na terenie kraju, za wyjątkiem sklepów typu outlet. Zwrot lub wymiana towaru jest możliwa wyłącznie na podstawie oryginału paragonu fiskalnego i po podpisaniu dokumentu zwrotu towaru. Powyższe warunki mają zastosowanie również do zamówień online, których odbiór i zakup nastąpił w sklepie stacjonarnym. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie.

Jelenleg a ccc.eu weboldalon nincs lehetőség a megrendelt termékek kiszállíttatására. Lehetőséged van azonban arra, hogy termékeinket lefoglald online és az általad kiválasztott CCC üzletben vedd át. 

A foglalások leadására vonatkozó további információért kattints ide

Tekintsd meg továbbá az ecipo.hu internetes áruház kínálatát, ahol a CCC kínálatában található cipő és táska modellek többsége már házhozszállítási lehetőséggel is megrendelhető.

Lépj kapcsolatba velünk

Téma
Foglalással és a weboldallal kapcsolatos kérdések, észrevételek:

Címadat

CCC Hungary Shoes Kft.
MOM Park Office, "A" torony
1123 Budapest, Alkotás u. 53.